O nás

A JAK TO TEDY BUDE?

Poprosím kliknout na anketu ke členství zde: https://pilatesolomouc.webnode.cz/cviceni/cenik/

Děkuji

Právě jdu napsat, že v sobotu ráno jdu vypsat lekci na 8:30 hodin se mnou:-)

NO, a teď se jdu pokoušet vymyslet nějaké nastavení, které budu vnímat jako vylepšené a komplexnější.... pomalu se vše skládá... POČERVNOVÁ POCOVIDOVÁ ÉRA POMALU A JISTĚ ZÍSKÁVÁ SVÉ OBRYSY.

V SOBOTU RÁNO BUDU URČITĚ ODPOVÍDAT NA VŠECHNY DOTAZY AŽ DOCVIČÍM:-) :-)

MĚJME KRÁSNÉ DNY.... já je mám věru hektické, ale takové je ráda mám:-).... takové ty hektické, kdy vše dává smysl a v každé  hodině nechybí aspoň jeden úsměv.... Dnes jsem si mega moc užila času s dětmi... řádili jsme v JUMP ARÉNĚ V PLZNI a mě pobavilo, že jsem byla jediným rodičem, který jen nepřihlížel, ale také se pokoušel nejen přizabít a to shledávám jako neskutečně důležité pro ti lidičky.... a za to děkuji pilates metodě.... díky pauze, kterou jsem si naordionovala po videovém období, kdy jsem denně natáčela videa - mnohé nejsou stále zveřejněné - si uvědomuji v čem všem je důležitost pravidelného cvičení při kterém se vědomě aktivují nejen svaly a klouby se dostávají do optimálního nastavení..... neznala jsem, co jsou to nateklé nohy... teď když jsem jen lezla po skalách a pracovala na rehabilitaci, už to vím.... stačilo začít o5 denně 10 minut cvičit a vše se upravilo... takže já o5 děkuji tomuto zmatenému období, které mi ukazuje a dokazuje, že mé kroky v minulosti byly naprosto správné a ač jsem opravdu toužila po klidu... nelze to opustit.... jen si prostě budu více plnit své sny.... a když jsem zvládla podnikat se 2 dětmi... zvládnu to i s více dětmi.... protože nyní vnímám, jak moc v pohodě ti 2 jsou, a jak široké možnosti jim nabízí to, že jsem se rozhodla kdysi dávno pro práci pohybového terapeuta... Mrzí mě, že nemá den více než 24hodin, abych mohla vytvořit cvičení pro rodiče s dětmi.... ale kdo ví... třeba to přijde... ono je to totiž třeba... někdy si potřebují mamky vyčistit hlavy od dětí, ale někdy mamky potřebují s dětmi prostřednictvím pohybu získávat společné zážitky a prožitky, na které se skutečně nezapomíná...

Tož v sobotu.... 

A VŠE JE JINAK:-)

Kalokagathia v Olomouci nezanikne. Stačilo slyšet, že z těch úžasných prostor bude showroom plynových kotlů..... stačilo být pár měsíců bez těch, co tak ráda potkávám a od chvíle, kdy jsem se rozhodla, že to zvládneme se začaly skládat zázraky. Teď sobě držím pěsti, aby vše klaplo, protože konečně mohou být spokojeni nejen klienti, ale i já sama. Zde na západě mám na rehabilitaci jen individuální lekce a malé skupinové lekce a vnímám, jak mi to plně vyhovuje a je to přesně tím oním čeho se nechci už vzdát ani v Olomouci. Dále už nechci zaměstnance, protože mít na sobě zodpovědnost za provoz, sebevzdělávání, vzdělávání zaměstnanců zdarma (protože jsme lidé a jen málokdo si uvědomí, co získal, když to nemělo polepku kurz, který nemusel zaplatit) a chod centra o prázdninách se všemi fixními náklady - to už opravdu nepotřebuji a hlavně si to nezasloužím.

Stará Kalokagathia opravdu k poslednímu červnu zaniká, ale ta nová, která už ví více, se připravuje, aby naskočila v plné kvalitě a kráse. 

Takže v jednoduchosti..... cvičit se bude, workshopovat se bude, individuálovat se bude, ..... ale už v jiném nastavení. 

Pokud už si nyní skládáte svůj režim.... já budu v Olomouci působit od září pravidelně ponděli a úterý dopoledne plus páteční workshopy a víkendové akce 1x za měsíc - termíny budu během příštího týdne upřesňovat. Veškeré informace se k vám dostanou včas..... hlavně ty dobré:-)

Vanda Lee

COVID OBDOBÍ

       Vracím kurzovné za dětské lekce, pokud jsem někoho opomenula piště na vandabubenova@gmail.com, dospěláci mají náhradní video lekce.... v současné chvíli je od začátku karantény natočeno přes 30 lekcí, neflákám se a jsem ráda, že jsme našli způsob, jak ještě efektivněji se sebou samými pracovat... moc děkuji za zpětné vazby hlavně kurzistům, byly pro mě důležité..... nyní pro vás připravuji úpravy, na které jste poukazovali. 
 
 
Poprosím všechny kurzisty, kteří mají zaplacený kurz do června, aby se mi nahlásili na vandabubenova@gmail.com. Děkuji
 
Od 30.3. 2020 začínám intenzivně pracovat na nových stránkách  https://www.vandalee.webnode.cz, kde vzniká placená sekce, ve které bude každý zájemce moci na sobě systematicky pracovat. Pokud i vám nestačí videa z rezervačního systému, pište si o informace na vandabubenova@gmail.com a měňte svůj život jehož nedílnou součástí je zdraví a zdraví stojí na několika pilířích jejichž odrazovým můstkem je filozofie kalokagathie....v jednoduchosti je krása...v jednoduchosti je funkčnost...k jednoduchosti se dostaneme jen přes svou přirozenou lenivost a bloky, které v sobě budujeme vlivem rodiny, prostředí,....
 

Nejnovější články naleznete zde.


  "Joseph Hubertus Pilates mi ukázal cestu a já po ní vedu od roku 2003 lidi z Olomouce a okolí. Vím, že má pohyb smysl, a proto jsem pro něj vytvořila ideální zázemí, aby byl radostí i posunem pro každého, kdož zavítá na Balbínovu 15 v Hejčíně.

Běh, plavání, skákání, šplhání, lezení, pohyb po nejrůznějších prkýnkách a površích, na kolečkách, pobyt v nejrůznějších nadmořských výškách i pod hladinou moře, pohyb za a s nejrůznějšími předměty.... toto vše je objevování sebe samých skrz pohyb... a my v Kalokagathii víme, že pilates je výborná nit, která toto vše objímá a dokáže spojovat... dokáže hlavně připravovat a vylaďovat... dokáže naprosto přirozeně nacpat do těla přirozeně přirozené... naprosto nenásilně, postupně krok po kroku, že si často ani člověk nevšimne, že se něco na něm mění, ale poté stačí výpadek nebo naopak činnost, kterou delší dobu nevykonával a .... nestačí se divit, co se to s ním stalo... je úžasné cítit ten vítr ve vlasech a naprosto nesvázané tělo nesmyslnými vzorci... ta lehkost nestažených svalů.. ta lehkost jejich flexibility... prostě pohyb naplno!!!

https://rezervace.pilatesolomouc.cz

 

 

JAK PARKOVAT U KALOKAGATHIE?

Na obrázku jsou znázorněna parkovací místka, u kterých jsou značky, které poukazují, že parkování je možno se souhlasem vlastníka pozemku a vlastník pozemku dává plně k dispozici parkování pro klientky Kalokagatie a to konkrétně 3.-10. místo. Poprosím, všechny naše klienty, aby nevyužívali první 2 místa. Děkuji.

 

 

Podívejte se na nové webové stránky, které se právě pro vás vylepšují:

www.vandalee.webnode.cz

 

POHYB JE HRA..... hra je KALOKAGATHIA.....a ke Kalokagathii je třeba udělat první krok...

... nejste v tom sami.... jsme v tom s vámi.... jsme v tom již hodně dlouho a víme, co to dokáže s člověkem udělat!!!

Je to tak snadné! Co je snadné? Přijít o své bolesti. Nebo změnit prostě svůj život. Stačí udělat krok a požádat o pomoc na půdě Kalokagathie... když si o pomoc neřeknete.. budete jen cvičit... ale jde to i trochu jinak:-) Nedělejte věci jen na půl... Neváhejte se ptát.

Pro váhavé, zda-li svůj čas věnovat pilates, několik příběhů těch, co již ví, že věnovaný čas se jim několikanásobně vrátil: ZDE

Tak se neváhejte přihlásit do některého z našich kurzů: ZDE

Nebo přijít na některou z našich skupinových open lekcí: ZDE

Nebo přijít rovnou na individuální trénink, který je pro začátečníky tím nejlepším: ZDE

Nebo se chcete v klidu a pohodě dozvědět více o svém těle? Navštivte některý z workshopů: ZDE

Nebo si objednejte sérii videí pro začátečníky na doma: ZDE

Pokud chcete změnit svůj životní styl, staňte se členem. Více ke členství ještě zde.

Nejaktuálnější článek: ZDE

 

 

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 2044

Dění v Kalokagathii

JAK PILATES METODA ZAČALA DÝCHAT NAPLNO

     V dětství jsem měla v létě na nohou místo střevíců sandále a na každém koleni pořádný strup, a když ne strup, tak modřinu. Žila jsem na nejkouzelnějším místě pod sluncem v zajetí Slepičích hor. Velmi blízký mi byl svět stařečků a stařenek, kteří mě učili brzdit mou energii...

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: