O nás

21.5.

Od června startuji novou vlnu video kurzu. Je vhodný pro každého, kdo chce na sobě zapracovat a moderní technologie hodlá užívat ke svému prospěchu. Přihlásit se můžete na vandabubenova@gmail.com
Sledujte blog na www.vandalee.webnode.cz
 

Jak to bude od 11.5.?

Ve středu naskakuje Terezka Hýsková na plac a já začínám ladit prodej, kdy se objevil zájemce, který milovníky Kalokagathie jednoznačně potěší... vše je obrazně teprve v plenkách, tak více neprozradím. 

Omlouvám se předem, pokud nedorazí v tomto období včas vámi objednaná videa --- život mi přinesl nelehkou zkoušku v podobě ztráty přítele a já nevím, kdy budu schopna cvičit - i já mám dny, kdy mě pohyb netěší. Je naštěstí natočeno 70 originálních vidií, tak si i pauzu dovoluji než  naplno odpálím novou vlnu kurzu.... moc děkuji kurzistům za nádherné zpětné vazby, teď jsem je potřebovala. Děkuji jste úžasní....

Obsazenost lekcí:

Minulý týden byly na lekci 2 osoby, tento týden se zájem nezvětšil. Zjevně má smysl energii věnovat individuálním lekcím a video kurzu, což vzešlo i z dotazníku.

Krásný den...vice textů naleznete na www.vandalee.webnode.cz

Reaguji na dotazy:

Ano, Vláda ČR uvolnila opatření. Ano, může se cvičit. Ano, každý měsíc mě stojí nečinnost přes 40tis. Kč, ale já jsem vždy Kalokagathii vedla tak, aby byla zdraví prospěšná i za cenu toho, že jsem se nechovala jako správný podnikatel, tzn. mou prioritou nebylo tvořit zisk. Cvičit v rouškách opravdu nehodlám, jelikož naše forma cvičení je založena na dechu a pokud mám dýchání ovlivněno rouškou, již nejde o cvičení se všemi přidanými hodnotami.

To už je milionkrát lepší a zdraví prospěšnější vás všechny namotivovat na procházku či projížďku na čerstvém vzduchu nebo na video lekci nebo vás přizvat do video kurzu.

Ti co potřebují vedení a již je tělo bolí natolik, že oželí přidané hodnoty bez roušky, mohou využít  lekce s Míšou a to ve středu od 18hodin a ve čtvrtek od 10:00hodin. Vy sami tím vlastně předurčííte životnost těchto lekcí.

Tak se nechme hýčkat sluníčkem a hýbejme se dle vlastního uvážení;-)

Krásný den Vanda Lee

 

 

Věnujte mi minutku a klikněte na anketu zde

 
Svým klikem rozhodnete, jak vše půjde dál. 18 let jsem s veškerými riziky, která padala na mou hlavu,  rozhodovala vždy tak, aby vše jelo naplno - tomu se říká podnikání. Nyní jsme spolkem, a proto se obracím i na vás, abyste rozhodli, jestli o 2 měsíce protáhnout působnost Kalokagathie. Děkuji Vanda Lee
 
     
Vracím kurzovné za dětské lekce, pokud jsem někoho opomenula piště na vandabubenova@gmail.com, dospěláci mají náhradní video lekce.... v současné chvíli je od začátku karantény natočeno přes 30 lekcí, neflákám se a jsem ráda, že jsme našli způsob, jak ještě efektivněji se sebou samými pracovat... moc děkuji za zpětné vazby hlavně kurzistům, byly pro mě důležité..... nyní pro vás připravuji úpravy, na které jste poukazovali. 
 
 
Poprosím všechny kurzisty, kteří mají zaplacený kurz do června, aby se mi nahlásili na vandabubenova@gmail.com. Děkuji
 
Od 30.3. 2020 začínám intenzivně pracovat na nových stránkách  https://www.vandalee.webnode.cz, kde vzniká placená sekce, ve které bude každý zájemce moci na sobě systematicky pracovat. Pokud i vám nestačí videa z rezervačního systému, pište si o informace na vandabubenova@gmail.com a měňte svůj život jehož nedílnou součástí je zdraví a zdraví stojí na několika pilířích jejichž odrazovým můstkem je filozofie kalokagathie....v jednoduchosti je krása...v jednoduchosti je funkčnost...k jednoduchosti se dostaneme jen přes svou přirozenou lenivost a bloky, které v sobě budujeme vlivem rodiny, prostředí,....
 

Nejnovější články naleznete zde.

Od 16. března provoz Kalokagathie pouze prostřednictvím video lekcí, které si každý můžete objednávat na https://rezervace.pilatesolomouc.cz

Pokud Vám chybí na Vašem účtu v rezervacích kredit. Můžete si jej vložit prostřednictvím banky na číšlo účtu: 2401297078/2010 a do zprávy napsat své celé jméno, které máte uvedené v rezervacích, pokud byste chtěli lekci za 120Kč, lze zaplatit rovnou členský poplatek spolku na celý rok ve výši 300Kč.

Pohyb je radost, pohyb je dar.... pohyb je výzva i v této transformační době.

Pokud byste měl ještě někdo zájem o video kurz... pište na vandabubenova@gmail.com

30.6. 2020 ukončuje Kalokagathie svou pravidelnou činnost v Olomouci.

  "Joseph Hubertus Pilates mi ukázal cestu a já po ní vedu od roku 2003 lidi z Olomouce a okolí. Vím, že má pohyb smysl, a proto jsem pro něj vytvořila ideální zázemí, aby byl radostí i posunem pro každého, kdož zavítá na Balbínovu 15 v Hejčíně.

Běh, plavání, skákání, šplhání, lezení, pohyb po nejrůznějších prkýnkách a površích, na kolečkách, pobyt v nejrůznějších nadmořských výškách i pod hladinou moře, pohyb za a s nejrůznějšími předměty.... toto vše je objevování sebe samých skrz pohyb... a my v Kalokagathii víme, že pilates je výborná nit, která toto vše objímá a dokáže spojovat... dokáže hlavně připravovat a vylaďovat... dokáže naprosto přirozeně nacpat do těla přirozeně přirozené... naprosto nenásilně, postupně krok po kroku, že si často ani člověk nevšimne, že se něco na něm mění, ale poté stačí výpadek nebo naopak činnost, kterou delší dobu nevykonával a .... nestačí se divit, co se to s ním stalo... je úžasné cítit ten vítr ve vlasech a naprosto nesvázané tělo nesmyslnými vzorci... ta lehkost nestažených svalů.. ta lehkost jejich flexibility... prostě pohyb naplno!!!

https://rezervace.pilatesolomouc.cz

 

 

JAK PARKOVAT U KALOKAGATHIE?

Na obrázku jsou znázorněna parkovací místka, u kterých jsou značky, které poukazují, že parkování je možno se souhlasem vlastníka pozemku a vlastník pozemku dává plně k dispozici parkování pro klientky Kalokagatie a to konkrétně 3.-10. místo. Poprosím, všechny naše klienty, aby nevyužívali první 2 místa. Děkuji.

 

 

Podívejte se na nové webové stránky, které se právě pro vás vylepšují:

www.vandalee.webnode.cz

 

POHYB JE HRA..... hra je KALOKAGATHIA.....a ke Kalokagathii je třeba udělat první krok...

... nejste v tom sami.... jsme v tom s vámi.... jsme v tom již hodně dlouho a víme, co to dokáže s člověkem udělat!!!

Je to tak snadné! Co je snadné? Přijít o své bolesti. Nebo změnit prostě svůj život. Stačí udělat krok a požádat o pomoc na půdě Kalokagathie... když si o pomoc neřeknete.. budete jen cvičit... ale jde to i trochu jinak:-) Nedělejte věci jen na půl... Neváhejte se ptát.

Pro váhavé, zda-li svůj čas věnovat pilates, několik příběhů těch, co již ví, že věnovaný čas se jim několikanásobně vrátil: ZDE

Tak se neváhejte přihlásit do některého z našich kurzů: ZDE

Nebo přijít na některou z našich skupinových open lekcí: ZDE

Nebo přijít rovnou na individuální trénink, který je pro začátečníky tím nejlepším: ZDE

Nebo se chcete v klidu a pohodě dozvědět více o svém těle? Navštivte některý z workshopů: ZDE

Nebo si objednejte sérii videí pro začátečníky na doma: ZDE

Pokud chcete změnit svůj životní styl, staňte se členem. Více ke členství ještě zde.

Nejaktuálnější článek: ZDE

 

 

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 2041

Dění v Kalokagathii

JAK PILATES METODA ZAČALA DÝCHAT NAPLNO

     V dětství jsem měla v létě na nohou místo střevíců sandále a na každém koleni pořádný strup, a když ne strup, tak modřinu. Žila jsem na nejkouzelnějším místě pod sluncem v zajetí Slepičích hor. Velmi blízký mi byl svět stařečků a stařenek, kteří mě učili brzdit mou energii...

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: