Rozvrh

K TISKU PROGRAM OD ŘÍJNA 2017:

Rozvrh dopoledne od října.xlsx (12,3 kB)

ODPOLEDNÍ ROZVRH OD ŘÍJNA 2017.xlsx (13108)

DOPLŇKOVÉ INFORMACE K ROZVRHU: STŘEDEČNÍ LEKCE od 18:00 hodin s Lenkou začínají až od 25.10. a lekce s Hankou od listopadu (vše je uvedeno v rezervacích) a cvičení rodičů s dětmi pod taktovkou Vandy se rozeběhnou od prosince, jelikož se Vanda nestíhá v současném zmatku připravovat na vše kolem studijních a organizačních záležitostí. Děkujeme za pochopení.

ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ ZDE - REZERVUJTE SE, PROSÍM.

 V rezervačním systému se může každý bezplatně zaregistrovat a tím mít stále přehled nad svými lekcemi a o dění v Kalokagathii , jelikož pravidelně rozesíláme report o chystaných novinkách, změnách, workshopech, školeních,...  Aktuální novinky můžet naleznout v rezervačním systému v sekci Novinky.

Abyste se mohli na lekci zaregistrovat on-line, je potřeba si vložit na recepci kredit.

Pro objednání na první lekci využijte tel. kontakt 775 643 388 či na stejné číslo zašlete sms se svým jménem, dnem a časem vámi vybrané lekce.

Letní rozvrh 2017.xlsx (13268)

 

Joseph Hubertus Pilates nám ukázal cestu a my po ní vedeme již přes 10let lidi z Olomouce a okolí. Víme, že má pilates smysl, a proto jsme pro něj vytvořili ideální zázemí, aby byl radostí i posunem pro každého, kdož zavítá na Balbínovu 15 v Hejčíně.