SKUPINOVÉ LEKCE

Jaké formy cvičení u nás můžete navštěvovat?

Členem či nečlenem?

Ceník skupinových lekcí

RELAXAČNÍ LEKCE

Nabízíme skupinové lekce, které jsou uspořádané do 8 skupin, tak aby začátečníci nebrzdili pokročilé a pokročilí si mohli vybírat dle aktuálního stavu a chuti :-)

1. Pilates Chuť začít - jde o lekce pro úplné nováčky, kteří si chtějí pilates nechat proniknout do svých buněk... lekce vás povedou krůček po krůčku k poznání vlasního těla a pomalu jej začnou připravovat na nemalé změny.

2. Pilates Chuť měnit - jde o lekce, na kterých se bude rozebírat pohyb v daných segmentech do detailu, aby každý začal dokonale vnímat každý milimetr na svém těle, jelikož pokud nějakou partii necítíme či dokonce neovládáme nemůžeme po ní chtít, aby byla plně funkční....každý si najdete na svém těle mrtvý bod a ten postupně oživíte...a tělo začnete pomalu sjednocovat a uvidíte, jak se krásně otevře a vrátí vám veškerou snahu jej plně probudit.

3.Pilates Chuť makat- jde o lekce, které jsou více aerobně zaměřené a jsou určené pro osoby s perfektním zdravotním stavem. Prostě se zapotíte, dostanete více do těla přímočarejším způsobem a detaily v držení těla, na kterých je bazírovanáno nejvíce na lekcích Chuť měnit, nejsou připomínány, ale my věříme, že se do těchto lekcí vrhají jen ti, co své tělo dokáží plně ovládat.

4.Pilates Chuť kalokagathie - jde o lekce pro osoby, které již znají základní principy pilates metody a chtějí si více se svým tělem hrát. Na lekcích se dostáváme hlouběji a komplexněji pojímáme tělo. Již nevysvětlujeme, všichni již ví a znají, plynulým tempem procházíme nejrůznějšími modifikacemi a druhého dne víme, že jsme opravdu cvičili, ale jsme plní energie. Po těchto lekcích víte, že se posouváte a že tato forma cvičení vám maximálně vyhovuje... chodíte pravidelně a tak trochu si už nedokážete představit život bez pravidelné dávky kalokagathie...

5. Pilates Chuť revitalizovat - jde o lekce v době oběda. Cítíte se na nich uvolněně a čerpáte z nich energii pro zbytek dne. Lekce v pohodovém tempu plné pohody vhodné pro kohokoliv a hlavně za zvýhodněnou cenu i pro nečleny.

6. Pilates a kruháče pro muže - jde o lekce speciálně pro muže, ať už sportovce nebo muže, kteří se chtějí jen dostat do optimální formy a přitom se nehodlají zničit nefunkčním a nevyváženým tréninkem. Intenzita je vždy volena podle účastníků samotných.

7. Akroribfly pro začátečníky a osoby po rekonvalescenci - jde o lekce pro maximálně 6 osob, které jsou vedeny v pomalém tempu krok za krokem, aby měl každý účastník prostor pohyb plně procítit.

8. Akroribfly pro mírně pokročilé a pokročilé - jde o lekce pro maximálně 6 osob, které jsou vedeny s důrazem na kvalitu a intenzitu provedení jednotlivých prvků a více rozvijí sílu a tempo je rychlejší, aby byl ovlivněn plně i kardiovaskulární systém

 8 stupňu ke spokojenému životu:-) Krásný den všem přeje Vanda a všichni z Kalokagathie, kde je každý rychle jako doma.

A navíc lekce pro TĚHOTNÉ.

 

Chybí vám něco na skupinových lekcích? Máte s něčím problém? Napište nám, abysme to mohli posunout k radosti všech. Děkujeme za vaše názory, protože právě ony nás posovají v provozní slepotě.

Pilates pro maminky

Dobrý den, bude prosím letos možnost některé lekce absolvovat s miminkem? Děkuji.

Akroribflay

Dobrý den, který den je prosím kurz akroribflay pro začátečníky a má toto cvičení nějaké omezení ?
Moc díky za odpověď

Pilates pro maminky

Dobrý den,

je nějaká lekce pilates, na kterou můžu přijít s miminkem? Děkuji.

Hana Sedláková

Re: Pilates pro maminky

Čtvrteční lekce s hlídáním od 9 h nebo pro již chodící děti pondělní lekce cvičení rodičů s dětmi od 10:15h do 11:00hodin.

Přidat nový příspěvek