O nás

    Vše se pomalu seskládalo tak, že se Kalokagathia přiblíží nakonec ke svým 10. narozeninám, než změní zcela nastavení svého kurzoru. V plánu bylo vše dotáhnout do konce června 2020, ale Covid nachystal prodloužení - ale já se už nedozvím, jestli by Kalokagathii plně její klienti podpořili v nelehké době, kdy byla nucena defakto od března zavřít své prostory pro nejmenší děti, větší děti i dospělé všeho druhu. Jen pozoruji, jak úžasné projekty sloužící lidem volají o pomoc a vnímám, že pomoc přichází a to ne od státu, ale od jejich klientů a vlastně přátel a to mě moc těší, protože vnímám, že takto je to v pořádku. Je to až k neuvěření, že se v Kalokagathii registrovalo přes dva tisící osob a všichni byli tak trochu políbeni metodou pilates, kterou považuji za zcela nadčasovou, protože ji lze snadno propojovat s konceptem pana Koláře, se spirální dynamikou, s metodou Mojžíšové,...... Moc všem děkuji za téměř 10 let v pohybu.....za ty úžasné zprávy, že díky cvičení nejedna z vás otěhotněla a nejeden objevil znovu svou vášeň pro pohyb bez bolesti (pohyb je život). Děkuji i za ty nesčetné probdělé noci plné stresu, který se rychle rozplynul, když jsem naskočila na plac. Děkuji za mega školení mými spolupracovníky. A mohu směle prohlásit, že pilates u mě o5 neselhal.... přinesl mi tu nejkrásnější radost v podobě očekávání nového života.... a to ve stejnou chvíli, kdy se objevili ti, na které prostory čekaly, aby myšlenka Kalokagathie mohla směle dál pokračovat a já neměla pocit, že odcházím a po mně potopa...... ty úžasné prostory budou i nadále vám všem nápomocné díky kvalitním službám a to věřím rozradostní každého, kdo se pročetl až sem. Více se dozvíte postupně. Tužme se a buďme s úsměvem!!!


Kdo si nepřečetl včerejší článek na webu vandalee-  čtěte:-)

VŠEM PŘEJI POHODOVÉ SVÁTKY VÁNOČNÍ - PROŽIJTE JE V PLNÉM ZDRAVÍ A SPOKOJENOSTI. HLAVNĚ NEZAPOMÍNEJTE, ŽE POHYB JE ŽIVOT!!! POSLEDNÍ ROK JSEM PRO ZACHOVÁNÍ KVALITNÍHO POHYBOVÉHO REŽIMU V KALOKAGATHII UDĚLALA MAXIMUM (jinak to neumím) A VĚŘÍM, ŽE V ROCE 2021 TATO NEVIDITELNÁ ČINNOST BUDE KAŽDÉMU Z VÁS PŘINÁŠET RADOST A CHUŤ SE KAŽDÝM DNEM POSOUVAT DÁL A DÁL. JÁ BUDU K MÁNÍ JIŽ JEN NA VIDEÍCH A WORKSHOPECH - je pravdou, že mi každodenní režim v Kalokagathii dlouho chyběl, ale i okolnosti ukazují, že jsem se rozhodla odejít ve správný čas a za tuto odvahu mi každý den přicházejí dary, ve které jsem ani nedoufala, i proto jsem udělala maximum, aby myšlenka Kalokagathie neodešla, když se já vzdálím, protože to by narušovalo nastalenou harmonii a o tu tady na světě hlavně jde. Pohybové aktivity skupinového charakteru se až do odvolání ruší. Členové mají i nadále přístupná videa. Ten kdo by chtěl začít na sobě pracovat, pište si na vandabubenova@gmail.com, protože od jara vznikl nový distanční program, který je pro každého, který se nenechá pohltit trudnomyslností a lenorou:-).


Zatím jen v krátkosti: členy basic a top jsou všichni, kteří si zakoupili na 6 měsíců video kurz-takže můžete vesele chodit na běžné lekce za 80Kč a nadále si cvičit i doma.

Zbytek členů jsem po skončení jejich členství, které vypršelo 30.6. zařadila mezi členy 50+(jde jen o označení nikoliv věk. 

Od nyní pravidelně cvičící mohou vybírat ze dvou druhů členství:

TOP ČLENSTVÍ: cena 2500kč/6měsíců- využívají v Kalokagathii nejlevnější vstupné(více než 100kč zvýhodnění oproti běžnému vstupu) a mají vstup do video a blog členské sekce, která se bude každý týden navyšovat a přinášet podněty k práci na sobě, nyní jsem to měsíc chystala a vidím, že i lidé, kteří nemají v oblibě moderní technologie, by mohli být mile překvapeni, co jim tento způsob může přinést ve spojení s lekcemi v Kalokagathii. Takže, kdo chce na sobě makat, volí toto vstupné s využívá slev na workshopech, skupinových a individuálních lekcích- nejlepší cesta k neprůstřelné imunitě a já jsem toho důkazem - bo si vzpomeňte kolikrát jsem z důvodu nemoci chyběla na lekcích a kolikrát jsem v chřipkovém období zaskakovala za lektory...v blogu budu všechny učit, jak na své tělo a mysl.

ČLENSTVÍ 50+: 300kč na rok- vstupné běžné 120kč.

Každý člen si napíše o přihlášku na vandabubenova@gmail.com

Krásný den-pro mě stěhovací a pracovní.

Slibovaný rozhovor s Tomem: https://vandalee.webnode.cz/l/rozhovor-s-tomem/

Od 14.9. 2020 se naplno rozbíhá pravidelný rozvrh Kalokagathie - členství bude k zakoupení ve dvou možných variantách - o tom vám napíši 9.9. až bude k vidění rozvrh, který se věřím bude ještě více obohacovat - vše o5 pojede přes již vámi dobře známý rezervační systém - veškeré informace k platbám, ceníku, členství.... budou zde zveřejněny. Tom měl dnes první lekci.... V tomto týdnu ochutnávací lekce s Miluškou - viz. info níže a pravidelné lekce s Míšou a Tomem.

S pozdravem Vanda
 
Novinka!
 
Další lekci, kterou si můžete zapsat do deníčku je ta čtvrteční od 17:00-17:50h od 10.9. a to v rytmu čikungu s prvky jógy a to hlavně Daóské. Lekci povede lektorka RNDr. Miluše Zbraňková s letitou praxí a už se na všechny, kteří si oblíbili cvičení zdravotního charakteru Pilates.

 
Již tuto 
 
 
 
 
neděli:
 
 
Zde máte informace ke vznikajícímu rozvrhu a programu Kalokagathie a mém působení:
 
 

 

Poprosím kliknout na anketu ke členství zde: https://pilatesolomouc.webnode.cz/cviceni/cenik/

Děkuji

aá Kalokagathia opravdu k poslednímu červnu zaniká, ale ta nová, která už ví více, se připravuje, aby naskočila v plné kvalitě a kráse.

COVID OBDOBÍ

       Vracím kurzovné za dětské lekce, pokud jsem někoho opomenula piště na vandabubenova@gmail.com, dospěláci mají náhradní video lekce.... v současné chvíli je od začátku karantény natočeno přes 30 lekcí, neflákám se a jsem ráda, že jsme našli způsob, jak ještě efektivněji se sebou samými pracovat... moc děkuji za zpětné vazby hlavně kurzistům, byly pro mě důležité..... nyní pro vás připravuji úpravy, na které jste poukazovali. 
 
 
Poprosím všechny kurzisty, kteří mají zaplacený kurz do června, aby se mi nahlásili na vandabubenova@gmail.com. Děkuji
 
Od 30.3. 2020 začínám intenzivně pracovat na nových stránkách  https://www.vandalee.webnode.cz, kde vzniká placená sekce, ve které bude každý zájemce moci na sobě systematicky pracovat. Pokud i vám nestačí videa z rezervačního systému, pište si o informace na vandabubenova@gmail.com a měňte svůj život jehož nedílnou součástí je zdraví a zdraví stojí na několika pilířích jejichž odrazovým můstkem je filozofie kalokagathie....v jednoduchosti je krása...v jednoduchosti je funkčnost...k jednoduchosti se dostaneme jen přes svou přirozenou lenivost a bloky, které v sobě budujeme vlivem rodiny, prostředí,....
 

Nejnovější články naleznete zde.

 

  "Joseph Hubertus Pilates mi ukázal cestu a já po ní vedu od roku 2003 lidi z Olomouce a okolí. Vím, že má pohyb smysl, a proto jsem pro něj vytvořila ideální zázemí, aby byl radostí i posunem pro každého, kdož zavítá na Balbínovu 15 v Hejčíně.

Běh, plavání, skákání, šplhání, lezení, pohyb po nejrůznějších prkýnkách a površích, na kolečkách, pobyt v nejrůznějších nadmořských výškách i pod hladinou moře, pohyb za a s nejrůznějšími předměty.... toto vše je objevování sebe samých skrz pohyb... a my v Kalokagathii víme, že pilates je výborná nit, která toto vše objímá a dokáže spojovat... dokáže hlavně připravovat a vylaďovat... dokáže naprosto přirozeně nacpat do těla přirozeně přirozené... naprosto nenásilně, postupně krok po kroku, že si často ani člověk nevšimne, že se něco na něm mění, ale poté stačí výpadek nebo naopak činnost, kterou delší dobu nevykonával a .... nestačí se divit, co se to s ním stalo... je úžasné cítit ten vítr ve vlasech a naprosto nesvázané tělo nesmyslnými vzorci... ta lehkost nestažených svalů.. ta lehkost jejich flexibility... prostě pohyb naplno!!!

https://rezervace.pilatesolomouc.cz

 

 

JAK PARKOVAT U KALOKAGATHIE?

Na obrázku jsou znázorněna parkovací místka, u kterých jsou značky, které poukazují, že parkování je možno se souhlasem vlastníka pozemku a vlastník pozemku dává plně k dispozici parkování pro klientky Kalokagatie a to konkrétně 3.-10. místo. Poprosím, všechny naše klienty, aby nevyužívali první 2 místa. Děkuji.

 

 

Podívejte se na nové webové stránky, které se právě pro vás vylepšují:

www.vandalee.webnode.cz

 

POHYB JE HRA..... hra je KALOKAGATHIA.....a ke Kalokagathii je třeba udělat první krok...

... nejste v tom sami.... jsme v tom s vámi.... jsme v tom již hodně dlouho a víme, co to dokáže s člověkem udělat!!!

Je to tak snadné! Co je snadné? Přijít o své bolesti. Nebo změnit prostě svůj život. Stačí udělat krok a požádat o pomoc na půdě Kalokagathie... když si o pomoc neřeknete.. budete jen cvičit... ale jde to i trochu jinak:-) Nedělejte věci jen na půl... Neváhejte se ptát.

Pro váhavé, zda-li svůj čas věnovat pilates, několik příběhů těch, co již ví, že věnovaný čas se jim několikanásobně vrátil: ZDE

Tak se neváhejte přihlásit do některého z našich kurzů: ZDE

Nebo přijít na některou z našich skupinových open lekcí: ZDE

Nebo přijít rovnou na individuální trénink, který je pro začátečníky tím nejlepším: ZDE

Nebo se chcete v klidu a pohodě dozvědět více o svém těle? Navštivte některý z workshopů: ZDE

Nebo si objednejte sérii videí pro začátečníky na doma: ZDE

Pokud chcete změnit svůj životní styl, staňte se členem. Více ke členství ještě zde.

Nejaktuálnější článek: ZDE

 

 

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Celkový počet hlasů: 2072

Dění v Kalokagathii

Pilates je vážně pecka

   Sice nestíhám, ale jdu to rychle napsat. Vlastně se jdu podělit o to, co se mi děje od chvíle, co jsem začala pronikat do tajů pilates metody.    Včera se mi vůbec nechtělo jít cvičit... bolelo mě úplně celé tělo, nechtěla jsem vidět lidi, bylo mi špatně a měla pocit, že...

Pilates

Pilates... napomáhá budovat a udržovat pevné centrum těla a z něj vycházející funkční periferie. Pokora, sebeuvědomění a sebepoznání. Metoda, která vám nedá více než na kolik jste sami připraveni. Metoda, která vás nepřehltí...metoda, která místo hudby využívá dech a k hloubkové relaxaci (té...

Rozhovor s Kateřinou Skopalovou á la Kateř Kačenkou

Jelikož Kačence nepřišli klienti na duál, rychle toho využívám a jdu ji vyzpovídat, jelikož ač je zde v Kalokagathii cvičebně nejdéle… zatím jsem s ní rozhovor neudělala…inu to nejlepší nakonec! Kačenko, v týdnu jste mě s Verunkou úplně pohladily, když jste pronesly, že už vás takové to drsné...

Verunčiny lekce

Poprosila jsem Verunku, aby trošku přiblížila pro vás všechny náplň svých lekcí, které v nadcházejícím období povede. PILATES CHUŤ ZAČÍT: Seznámení s metodou pilates a jeho názvoslovím. Lekce je vedena v pomalejším tempu. Cílem hodiny je aktivace, zapojení centra těla a osvojení správné techniky...

DALŠÍ ZPĚTNÉ VAZBY, JAK ROKY PLYNULY

Dobrý den Vando, > > V pondělí jste nás žádala o nějaké příspěvky. Chodím chvilku, ale už po těch pár > lekcích cítím, že se tělo začíná pomalinku dostávat do firmy, mám pocit, že se > více mám hýbat a to taky dělám, trochu míň jím ( ono je taky jaro a děláme > všelijaké detoxikace),...

VANDA A JEJÍ LEKCE - PILATES V OLOMOUCI OD ROKU 2003

Jaké jsou Tvé lekce? Stručně: zábavné, efektivní a přiměřené dané skupině (chuť začít - začátečník, chuť měnit - kdokoliv se touží protáhnout a posunout své tělo dál, chuť revitalizovat - zacílení na dech a uvolnění, chuť makat - pot a dřina). :-) Na to se mi fakt špatně odpovídá:-) Snažím se, aby...

Kila navíc?

Dnes jsem zvěřejnila tento článek... třeba vám přijde zajímavý...  ZDE  Denně se na nás valí tuny reklam a my si to kolikrát už ani neuvědomujeme. Z časopisů na nás mrkají krásky a krasavci s neuvěřitelně bílým chrupem, dokonalou pletí, dokonalým oblečením..... prostě dokonalí. My si...

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: